Stacja kontroli pojazdów

Prowadzimy podstawową stację kontroli pojazdów Bosch Car Service Starościk w miejscowości Dołuje obok Szczecina. Zapewniamy kompleksowe badania diagnostyczne, obejmujące okresowy przegląd samochodów osobowych, dostawczych i motocykli o masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne oraz dodatkowe badania techniczne.

 

W jakim celu wykonuje się przeglądy samochodów?

Przeglądy samochodów wykonuje się w celu oceny stanu technicznego pojazdu, na podstawie której decyduje się, czy samochód może być dopuszczony do ruchu. W trakcie intensywnego użytkowania poszczególne podzespoły obecne w pojeździe ulegają zużyciu. Jazda z nieprawidłowo funkcjonującym elementem któregoś z układów naraża na niebezpieczeństwo zarówno kierowcę samochodu, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Częstotliwość wykonywania przeglądów rejestracyjnych zależna jest od rodzaju i wieku pojazdu.

 

Usługi wykonywane na stacji diagnostycznej

W trakcie przeglądu samochodu ocenie podlegają podstawowe układy obecne w pojeździe: hamulcowy, kierowniczy, zawieszenia. Sprawdzana jest m.in. siła hamowania oraz przeprowadzane są testy sprawności amortyzatorów. Diagnosta kontroluje oświetlenie, a także wyposażenie auta w niezbędne elementy, takie jak gaśnica i trójkąt ostrzegawczy. Prowadzona przez nas SKP (stacja kontroli pojazdów) wyposażona jest w aparaturę umożliwiającą wykonanie nie tylko podstawowych badań diagnostycznych, ale także badań dodatkowych, takich jak analiza spalin czy wykrywanie nieszczelności w instalacjach gazowych LPG. Nasza stacja diagnostyczna prowadzi także przegląd aut po kolizjach drogowych oraz skierowanych na badanie przez kontrolę ruchu drogowego. Umożliwiamy kierowcom także sprawdzenie samochodu w ramach akcji „Mastercheck” oraz wykonanie kompletu badań diagnostycznych przed zakupem auta.

Zapraszamy do umawiania wizyt w stacji diagnostycznej. Zapewniamy realizację usług na najwyższym poziomie przy użyciu profesjonalnego sprzętu wysokiej klasy.

 

Umów się na wizytę
    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO