SKP – Stacja Kontroli Pojazdów

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia podstawowej stacji kontroli pojazdów Bosch Car Service Starościk znajdującej się w miejscowości Dołuje koło Szczecina. Nasza stacja diagnostyczna przystosowana jest do obsługi samochodów osobowych i dostawczych o masie maksymalnej nieprzekraczającej 3,5 tony, przyczep oraz motocykli. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne pojazdów i dodatkowe badania techniczne, jak również okresowe przeglądy samochodów.

Stacja wyposażona jest w aparaturę do analizy spalin i wykrywania nieszczelności w instalacji gazowej. Dodatkowo oprócz badania możliwe jest sprawdzenie siły hamowania na rolkach oraz przeprowadzenie testu amortyzatorów. Na stacji możesz również sprawdzić swój samochód w ramach „Mastercheck”, czyli akcji kontroli stanu technicznego pojazdu, a także wykonać przegląd auta przed zakupem.

 

Przeglądy samochodów – dlaczego są niezbędne?

Badania techniczne decydują o tym, czy konkretny pojazd zostanie dopuszczony do poruszania się po drogach. Okresowe przeglądy samochodów dają gwarancję, że pojazdy funkcjonujące w przestrzeni publicznej są bezpieczne i nie stanowią zagrożenia dla pieszych i innych uczestników ruchu. Stacja Kontroli Pojazdów Bosch Car Service Starościk prowadzi nie tylko okresowe badania pojazdów osobowych, dostawczych oraz motocykli. Nasza stacja diagnostyczna prowadzi również badania techniczne aut po kolizjach i wypadkach drogowych. SKP bada także pojazdy skierowane do nas przez kontrolę ruchu drogowego.

 

Umów się na wizytę


    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO