Serwis naczep

Prowadzimy serwis naczep dla Klientów ze Szczecina i okolic. Zapewniamy fachowe usługi naprawcze w celu błyskawicznego usunięcia powstałych usterek. Oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nasi mechanicy mają rozległą wiedzę w zakresie budowy oraz funkcjonowania naczep różnego typu. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technologicznym, dlatego możemy zagwarantować, że serwis naczep wykonany w naszym warsztacie przebiegnie sprawnie i na najwyższym poziomie. Doradzamy i pomagamy Klientom w wyborze najlepszego sposobu na naprawę konkretnego typu naczepy.

 

Fachowa obsługa i szybkie usunięcie awarii

Błyskawicznie diagnozujemy usterki naczep, po czym niezwłocznie przystępujemy do ich usunięcia, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każda godzina przestoju w przypadku tego rodzaju pojazdu użytkowego oznacza realne straty dla właściciela floty. Podobnie jak podczas wykonywania wymiany opon, działamy w sposób zorganizowany i metodyczny. Wieloletnia praktyka i wypracowane w tym czasie procedury pozwalają nam przeprowadzić profesjonalny serwis naczep, który przywraca im sprawność i przedłuża żywotność.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisu naczep. Oferta kierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm ze Szczecina i okolicznych miejscowości. Prowadzimy usługi doraźne, zainteresowanym możemy jednak zaoferować również stałą współpracę. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.

Umów się na wizytę




    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO