Serwis naczep – Szczecin

Bosch Car Service Starościk  jako serwis Alltrucks oferuje kompleksowe usługi serwisowe w zakresie naprawy naczep. Posiadamy rozległą wiedzę fachową, praktykę oraz odpowiednie zaplecze, aby nasz serwis naczep zapewniał obsługę na najwyższym poziomie. Nasi mechanicy mają duże doświadczenie w różnorodnych naprawach naczep, dzięki czemu są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu mieszczącym się w zakresie ich kompetencji.

Błyskawicznie diagnozujemy usterki naczep, po czym niezwłocznie przystępujemy do ich usunięcia, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każda godzina przestoju w przypadku tego rodzaju pojazdu oznacza realne straty dla właściciela floty. Działamy w sposób zorganizowany i metodyczny a wypracowane przez lata procedury pozwalają nam na przywracać sprawność i przedłużać żywotność naczep.

Oferujemy usługi zarówno w trybie doraźnym, jak i w postaci stałej współpracy. Naszymi kontrahentami są głównie firmy ze Szczecina i okolic. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu.

 

Informujemy iż jako serwis w sieci ALLTRUCKS rozpatrujemy reklamacje GWARANCYJNE PRODUKTÓW KNORR-BREMSE wszystkich producentów naczep.

https://www.alltrucks.com/pl/usluga-warsztatowa 

 

Umów się na wizytę


    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO