Diagnostyka komputerowa

Naszym Klientom ze Szczecina i okolic oferujemy profesjonalne usługi diagnostyki komputerowej, pozwalające wykryć awarie układów elektronicznych obecnych licznie w pojazdach nowego typu. Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniami diagnostycznymi, a w tym testerami znanych marek, m.in. Bosch KTS. Zatrudniamy wykształcony personel diagnostyczny, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z elektroniką w samochodach osobowych i ciężarowych.

 

Jaką rolę w pojazdach odgrywają układy elektroniczne?

Większość pojazdów poruszających się współcześnie po polskich drogach wyposażonych jest w szereg układów elektronicznych, które odpowiedzialne są za zwiększenie bezpieczeństwa, sterowanie silnikiem czy kontrolę spalania paliwa. Aby mieć pewność, że wszystkie te układy działają prawidłowo, należy regularnie poddawać je badaniom diagnostycznym. Od dłuższego czasu, zamiast prostych narzędzi ręcznych, badania pojazdów przeprowadza się na nowoczesnych urządzeniach do diagnostyki komputerowej. Dzięki temu określenie stanu poszczególnych układów elektronicznych w aucie jest łatwiejsze, a przy tym dużo bardziej precyzyjne.

 

Zakres usług związanych z diagnostyką komputerową

Bosch Car Service Starościk oferuje swoim Klientom wysokiej jakości usługi z zakresu diagnostyki komputerowej, które prowadzą do wykrycia, a następnie usunięcia różnego rodzaju awarii związanych z pracą silnika, układów elektronicznych czy geometrią kół w pojeździe. Zajmujemy się diagnostyką układów elektronicznych różnych pojazdów: samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz zespół doświadczonych diagnostów pozwala oferować usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz firmami i przedsiębiorstwami w Szczecinie i okolicach. Nasze usługi diagnostyki komputerowej obejmują m.in.:

 

  • odczytywanie kodów błędów,
  • rozszyfrowywanie kodów błędów,
  • kasowanie kodów błędów,
  • weryfikację sprawności elementów wykonawczych,
  • wydruk z testera diagnostycznego,
  • omówienie wyniku badania diagnostycznego.

 

 

Diagnostyka komputerowa

Umów się na wizytę
    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO