Praca dla mechanika samochodowego

Miejsce pracy: Szczecin-Dołuje

Poszukujemy osoby, która posiada :

  • doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • wiedza techniczna z zakresu napraw pojazdów,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • biegła znajomość budowy pojazdów samochodowych,

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • samodzielność w działaniu,

  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • duża motywacja do pracy,

  • rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków.

Mile widziane:

  • doświadczenie w elektryce i elektromechanice pojazdowej,

  • znajomość podstaw z zakresu elektromechaniki,

  • znajomość obsługi komputera,

  • pasja do motoryzacji.

Obowiązki mechanika samochodowego to:

  • naprawy samochodów osobowych / dostawczych,

  • wymiana części zgodnie z wymogami producenta,

  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz konserwacji,

  • diagnostyka i weryfikacja usterek technicznych w samochodach osobowych,

  • prowadzenie dokumentacji napraw,

  • obsługa specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń warsztatowych,

  • praca zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • mycie i czyszczenie części oraz podzespołów,

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac.

  • dbałość o porządek w miejscu pracy.

Kandydat na to stanowisko powinien cechować się zdolnościami manualnymi, spostrzegawczością, a także sumiennością i cierpliwością.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na pełen etat.

  • Terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Interesującą pracę w nowoczesnej firmie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia na stanowisku pracy.

Prosimy o przesyłanie CV na adres :  praca@boschcarservice.com.pl

Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

RODO