Mechanika pojazdów osobowych

Bosch Car Service Starościk to profesjonalny warsztat samochodowy zapewniający szeroki zakres usług obejmujących mechanikę pojazdów osobowych. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych mechaników samochodowych oraz wysokiej jakości sprzętem do diagnostyki komputerowej, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykryć i usunąć każdą usterkę. Posiadamy szeroką paletę części oryginalnych BOSCH i zamiennych nieodbiegających jakością od oryginalnych.

Nasza oferta obejmuje ustawianie właściwych parametrów geometrii kół i różnego rodzaju naprawy w obrębie układu zawieszenia i układu hamulcowego, takie jak wymiana klocków hamulcowych i innych zużytych bądź uszkodzonych części. W zakres proponowanych przez nas usług wchodzi także serwis klimatyzacji oraz wymiana przepalonych żarówek.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas usług w zakresie mechaniki pojazdów osobowych znajdą Państwo w odpowiadających im zakładkach. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów ze Szczecina i okolic a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 

Umów się na wizytę


    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO