Warsztat samochodowy – mechanika pojazdów osobowych

W serwisie Bosch działamy jako profesjonalny warsztat samochodowy obsługujący Klientów ze Szczecina. Zapewniamy szeroki zakres usług z zakresu mechaniki pojazdów osobowych. Dodatkowo zajmujemy się również serwisowaniem busów oraz samochodów dostawczych. Zajmujemy się nie tylko naprawą samochodów, ale też szerokim wsparciem oraz doradztwem branżowym.

 

Zakres usług warsztatu samochodowego

Oferta prowadzonego przez serwis Bosch warsztatu samochodowego obejmuje usługi mające na celu usunięcie usterek powstałych w wyniku użytkowania pojazdów osobowych. Klienci mogą liczyć na pomoc w ustawieniu właściwych parametrów geometrii kół oraz innych elementów układu zawieszenia i układu hamulcowego. Wykonujemy również profesjonalny serwis klimatyzacji, a także serwis oświetlenia. Naprawiamy lub w razie potrzeby wymieniamy szyby w samochodach osobowych. Ponadto, proponujemy Klientom usługi z zakresu naprawy busów i samochodów dostawczych. Naprawa samochodów to nasza specjalność. Poznaj szczegółowy zakres usług, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

 • Geometria zawieszenia – pomiar oraz regulacja,
 • Diagnostyka komputerowa – badanie stanu elektroniki pojazdu,
 • Serwis i napełnianie klimatyzacji samochodowej,
 • Badania i naprawa elementów układu hamulcowego,
 • Naprawa lub wymiana szyb samochodowych,
 • Badania stanu oświetlenia i wymiana żarówek w pojeździe,
 • Serwis busów i samochodów dostawczych.

Doświadczony i profesjonalny zespół mechaników samochodowych

Prowadzony przez serwis Bosch warsztat zatrudnia wyłącznie doświadczonych mechaników samochodowych posiadających fachową wiedzę z zakresu budowy poszczególnych układów w pojeździe osobowym. Dzięki temu ogół usterek i awarii samochodowych są oni w stanie usunąć w błyskawicznym tempie, nie narażając przy tym właścicieli na długi czas oczekiwania na powrót ich pojazdu na drogę. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt do przeprowadzania diagnostyki komputerowej, co ułatwia wykrywanie awarii niewidocznych gołym okiem. Dysponujemy oryginalnymi częściami Bosch oraz zamiennikami innych marek, będącymi idealnym odwzorowaniem oryginałów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy profesjonalną naprawę samochodów osobowych wszystkim Klientom ze Szczecina i okolic. Zapewniamy fachową pomoc doświadczonego personelu, a w razie potrzeby także usługę wynajmu auta zastępczego. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu. Jeśli szukasz specjalistów zajmujących się naprawą samochodów, serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu w Szczecinie!

 

Umów się na wizytę
  Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

  RODO