Serwis zawieszenia

Dziury zapewne nie znikną całkiem z naszych dróg, więc trzeba zadbać o sprężyny odpowiedzialne za stabilność auta. Sól i piasek nie są neutralne dla elementów pracujących – powodują mikrouszkodzenia i korozję sprężyn, a przez to ich podatność na złamania po wjechaniu w kolejną dziurę.

A być może po prostu denerwuje Cię stukanie poluzowanych elementów podczas jazdy? Sworznie, drążki, wahacze, przeguby… W Bosch Car Service Starościk mamy z tym do czynienia na co dzień.

 

Kiedy warto zdecydować się na serwis zawieszenia?

Kiedy należy pomyśleć o serwisie zwieszenia? Oczywiście wtedy, gdy coś w tej kwestii nie domaga. Jeśli w ostatnim czasie pokonywałeś trudne odcinki drogi, które raczej nadają się do organizacji rajdów, niż codziennego, zwykłego użytkowania, Twój wóz może potrzebować pomocy. Jeśli za Tobą ciężka zima, również jesteśmy do dyspozycji. Nasi specjaliści to prawdziwi miłośnicy aut, dlatego bez względu na to, jakim samochodem się poruszasz, możesz liczyć na nasze wsparcie, profesjonalny przegląd i naprawę.

Pamiętaj, serwisu zawieszenie nie warto przekładać! Jeśli nawet wydaje Ci się, że ewentualna usterka jest raczej drobna i wymaga kosmetycznej naprawy, pozwól ocenić to zawodowcom. W kwestii bezpieczeństwa nie ma przecież miejsca na kompromisy i odkładanie zadań na jutro. Odwiedź nas już dziś i skorzystaj z usługi serwisu zawieszenia.

 

Na czym polega serwis zawieszenia?

Serwis zawieszenia w Szczecinie, którego się podejmujemy to czynność, jaką przeprowadzamy z zachowaniem dużej dokładności. Najwięcej uwagi poświęcamy takim elementom zawieszenia, jak np. stworzenie zwrotnic, tuleje metalowo-gumowe czy amortyzatory i łożyska. Części te zużywają się najszybciej i mają wpływ na bezawaryjność zawieszenia. Gdy już dokonamy dokładnych oględzin, podejmujemy decyzję na temat tego, czy konkretny element należy wymienić, naprawić czy tylko ustawić. Następnie zawieszenie poddajemy powtórnej kontroli.

W razie uszkodzenia zawieszenia, nasi Klienci mogą skorzystać z aut zastępczych. Ze swojej strony w ramach serwisu oferujemy natomiast:

  • kontrolę zawieszenia i zbieżności kół oraz zawieszenia,
  • komputerową diagnostykę amortyzatorów,
  • wymianę i naprawę łożyska przedniego lub tylnego, osłony gumowej, drążka kierowniczego, końcówek drążka, tulei wahacza, poduszki amortyzatora i wielu innych elementów zawieszenia.

Jeśli szukasz kompleksowego serwisu zawieszenia, to idealnie trafiłeś! W serwisie Bosch Car Service Starościk w Szczecinie proponujemy wsparcie w wykryciu wszelkich usterek zawieszenia, ich naprawie czy wymianie. Zapraszamy do kontaktu! Służymy pomocą i wsparciem na każdym etapie współpracy.

 

Umów się na wizytę
    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO