Serwis zawieszenia

Dziury zapewne nie znikną całkiem z naszych dróg, więc trzeba zadbać o sprężyny odpowiedzialne za stabilność auta. Sól i piasek nie są neutralne dla elementów pracujących – powodują mikrouszkodzenia i korozję sprężyn, a przez to ich podatność na złamania po wjechaniu w kolejną dziurę.

A być może po prostu denerwuje Cię stukanie poluzowanych elementów podczas jazdy? Sworznie, drążki, wahacze, przeguby… W Bosch Car Service Starościk mamy z tym do czynienia na co dzień.

Kiedy warto zdecydować się na serwis zawieszenia?

Kiedy należy pomyśleć o serwisie zwieszenia? Oczywiście wtedy, gdy coś w tej kwestii nie domaga. Jeśli w ostatnim czasie pokonywałeś trudne odcinki drogi, które raczej nadają się do organizacji rajdów, niż codziennego, zwykłego użytkowania, Twój wóz może potrzebować pomocy. Jeśli za Tobą ciężka zima, również jesteśmy do dyspozycji. Nasi specjaliści to prawdziwi miłośnicy aut, dlatego bez względu na to, jakim samochodem się poruszasz, możesz liczyć na nasze wsparcie, profesjonalny przegląd i naprawę.

Pamiętaj, serwisu zawieszenie nie warto przekładać! Jeśli nawet wydaje Ci się, że ewentualna usterka jest raczej drobna i wymaga kosmetycznej naprawy, pozwól ocenić to zawodowcom. W kwestii bezpieczeństwa nie ma przecież miejsca na kompromisy i odkładanie zadań na jutro. Odwiedź nas już dziś i skorzystaj z usługi serwisu zawieszenia.

 

Umów się na wizytę
    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO