Naprawa ciężarówek – system warsztatów Alltrucks

Jako autoryzowany partner Alltrucks, naszym Klientom ze Szczecina i okolic oferujemy profesjonalną naprawę ciężarówek, a także innych pojazdów użytkowych – autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych. Serwisujemy także przyczepy i naczepy na gwarancji. Do wykrywania usterek i usuwania awarii związanych z układem elektronicznym wykorzystujemy nowoczesne urządzenia diagnostyczne.

 

Czym jest Alltrucks?

Alltrucks to ogólnoeuropejskie zrzeszenie warsztatów specjalizujących się w naprawie wszelkiego typu pojazdów użytkowych, czyli pojazdów wykorzystywanych do przewozu towarów lub osób w celach działalności gospodarczej. System Alltrucks zapewnia profesjonalną pomoc w naprawie ciężarówek różnych marek i o różnej masie całkowitej. Wysoka jakość świadczonych usług serwisowych zapewniana jest poprzez dostęp do oryginalnych części firm takich jak Bosch, Knorr-Bremse czy ZF. Więcej informacji na temat systemu warsztatów Alltrucks znajdą Państwo pod adresem: www.alltrucks.com.pl.

 

Cała gama korzyści dla Klientów

Korzystając z usług autoryzowanego partnera Alltrucks w Szczecinie, Klienci mogą cieszyć się całą gamą korzyści wynikających ze współpracy. Jako warsztat partnerski gwarantujemy przeprowadzenie profesjonalnego serwisu ciężarówek wraz z usługami dodatkowymi. Obsługujemy pojazdy użytkowe o każdej masie, oferując również serwis TIR. Każdy z pojazdów jest przez nas traktowany priorytetowo. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w zakresie diagnostyki, obsługi i naprawy pojazdów lekkich oraz ciężkich. Klientom oferujemy również serwis naczep i przyczep. Szybko diagnozujemy problem i usuwamy awarie w oparciu o najwyższej jakości sprzęt. Pojazdami użytkowymi w naszym serwisie zajmują się wykwalifikowani specjaliści stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe.

 

Dodatkowe informacje o firmach współtworzących system Alltrucks

Informujemy iż jako serwis w sieci ALLTRUCKS rozpatrujemy reklamacje GWARANCYJNE produktów  KNORR-BREMSE wszystkich producentów naczep.

https://www.alltrucks.com/pl/usluga-warsztatowa

Umów się na wizytę
    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO