System warsztatów Alltrucks – serwis ciężarówek

 

Rynek pojazdów użytkowych podlega ciągłym zmianom. Pojazdy są coraz wydajniejsze, ale również bardziej ekologiczne i bezpieczne. Wiąże się to jednak ze wzrostem skomplikowania poszczególnych ich systemów, a co za tym idzie – koniecznością ustawicznego powiększania wiedzy w zakresie ich serwisu i napraw, jak również rosnącymi wymaganiami Klientów.

Odpowiedzią na te wyzwania jest system warsztatów Alltrucks. To wspólna inicjatywa czołowych dostawców części do samochodów i pojazdów użytkowych, firm Bosch, Knorr-Bremse oraz ZF, mająca na celu zapewnienie odpowiedniej obsługi serwisowej pojazdów użytkowych różnych marek.

Bosch Car Service Starościk, jako autoryzowany partner Alltrucks, może zaoferować swoim Klientom profesjonalny serwis ciężarówek i innych pojazdów użytkowych: autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych, a także serwis naczep i przyczep na gwarancji jak ASO. Zajmujemy się diagnostyką komputerową, serwisem TIR-ów, konserwacją i naprawą ciężarówek wielu marek, o różnej masie.

Więcej informacji na temat systemu warsztatów Alltrucks znajdą Państwo pod adresem: www.alltrucks.com/web/alltrucks-poland/strona-glowna. Zachęcamy również do skontaktowania się z naszym serwisem klientów ze Szczecina i okolic.

 

Dodatkowe informacje o firmach współtworzących system Alltrucks

knorrKoncern Knorr-Bremse z siedzibą w Monachium to czołowy światowy producent systemów hamulcowych do pojazdów szynowych i użytkowych. W zakres działalności przedsiębiorstwa wchodzi projektowanie, produkcja i dystrybucja:

  • kompletnych układów hamulcowych (wraz z układami wspomagania kierowcy),
  • tłumików drgań skrętnych,
  • rozwiązań dotyczących zespołu napędowego.

Lokalizacje produkcyjne, sprzedażowe i serwisowe firmy Knorr-Bremse w zakresie systemów do pojazdów użytkowych znajdują się w ponad 20 krajach na świecie i dają zatrudnienie ponad 9000 pracowników.

Dzięki koncernowi Knorr-Bremse warsztaty należące do systemu Alltrucks mogą zaoferować swoim Klientom szeroki zakres usług w zakresie układów hamulcowych i innych wybranych układów pojazdów.

Więcej informacji na stronie: www.knorr-bremsecvs.com

 

 

boschPrzedsiębiorstwo Robert Bosch GmbH to jeden z wiodących światowych dostawców w branży motoryzacyjnej. Dział Automotive Aftermarket (AA) zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów różnych marek, w tym oryginalnego wyposażenia zamiennego firmy Bosch, jak również świadczeniem szerokiego zakresu usług specyficznych dla rynku wtórnego, który obejmuje m.in. technikę diagnostyczną oraz warsztatową. Dział Automotive Aftermarket firmy Bosch jest obecny w ponad 150 krajach i zatrudnia ponad 18 000 pracowników, dzięki czemu każda z ponad 650 000 części zamiennych jest w stanie szybko dotrzeć do Klienta.

Dzięki przedsiębiorstwu Bosch warsztaty należące do systemu Alltrucks mogą zaoferować swoim Klientom bogatą wiedzę serwisową, a także profesjonalną technikę diagnostyczną i warsztatową pojazdów użytkowych.

Więcej informacji na stronie: www.bosch-automotive.com

 

 

zfKoncern technologiczny ZF to jeden z największych globalnych dostawców rozwiązań dla pojazdów użytkowych. Firma specjalizuje się w rozwoju, produkcji i dystrybucji systemów aktywnej i pasywnej techniki bezpieczeństwa, a także techniki napędów i układów jezdnych. Misją ZF Services jest zagwarantowanie możliwie najwyższych parametrów wydajności oraz ekonomiczności przez cały okres użytkowania pojazdu. Dzięki 77 lokalizacjom na całym globie, w których pracuje ponad 4200 osób, przedsiębiorstwo może zapewnić błyskawiczną dostępność oraz najwyższą jakość usług serwisowych.

Dzięki firmie ZF warsztaty należące do sieci Alltrucks mogą zapewnić swoim Klientom wysoką jakość usług w zakresie systemów elektronicznych.

Więcej informacji na stronie: www.zf.com/mobile/en/homepage/homepage.html

 

Informujemy iż jako serwis w sieci ALLTRUCKS rozpatrujemy reklamacje GWARANCYJNE produktów  KNORR-BREMSE wszystkich producentów naczep.

https://www.alltrucks.com/pl/usluga-warsztatowa 

Umów się na wizytę


    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO