Wymiana i naprawa szyb

Zajmujemy się wymianą oraz naprawą szyb. Oferujemy unikatową usługę klejenia szyb samochodowych. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku niewielkich odprysków lub pęknięć. Wykonane nowatorską technologią glassmedic pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Cały proces zajmuje około 20 – 30 minut i pozwala obniżyć nawet 80% koszt naprawy w stosunku do wymiany szyby.

Co zrobić, gdy konieczna jest wymiana szyb w aucie?

Jeśli naprawa szyby samochodowej nie wchodzi w grę, należy zgłosić się do warsztatu, który zapewni Ci wymianę zniszczonego przeszklenia. Na szczęście w tej materii również służymy pomocą. Nasi fachowcy wymieniają szyby w praktycznie wszystkich rodzajach i typach aut. Nie ma dla nas znaczenia, czy przyjedziesz samochodem osobowym, dostawczym, ciężarowym, busem, czy autobusem. Wymieniamy szyby przednie, boczne i tylne. Obsługujemy nawet najrzadsze marki aut i służymy pomocą podczas napraw pojazdów nietypowym, historycznych, zabytkowych i kolekcjonerskich. Działamy szybko i sprawnie, co jednak najważniejsze – skutecznie i w konkurencyjnych cenach.

Wymiana lub naprawa szyb w samochodzie to nie tylko kwestia estetyki. W pierwszym rzędzie to sprawa mogąca zaważyć na bezpieczeństwie kierowcy, pasażerów, ale też innych użytkowników ruchu. Zadbane szyby to gwarancja doskonałej widoczności, a ta – do czego nikogo nie trzeba przekonywać – ma kapitalny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Umów się na wizytę
    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO