Myjnia samochodowa

Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę w zakresie myjni samochodowej ręcznej. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i przygotowani do realizacji wszystkich zadań związanych z myciem karoserii i czyszczeniem wnętrza auta. Używamy nowoczesnego sprzętu i środków czyszczących niewpływających negatywnie na stan lakieru i tapicerki.

 

Dlaczego ręczna myjnia samochodowa jest lepsza od automatycznej?

Utrzymanie wysokiego poziomu czystości i kosmetyki auta to konieczność dla właściciela, który dba o posiadany przez siebie samochód. Aby jak najdokładniej zadbać zarówno o zewnętrzną powłokę lakierniczą, jak i wnętrze pojazdu należy wybrać się do ręcznej myjni samochodowej. Nigdzie indziej usługa mycia nie zostanie przeprowadzona tak dokładnie i fachowo. Mycie ręczne umożliwia usunięcie wszystkich typów zabrudzeń z każdej, nawet trudno dostępnej powierzchni auta. To komfort, wygoda i dostosowanie charakteru usług do potrzeb właściciela pojazdu.

 

Myjnia samochodowa

Zakres usług związanych z myjnią samochodową:

  • Myjnia ręczna – ręczne mycie pojazdu z nakładaniem specjalnej powłoki hydrofobowej;
  • Pranie tapicerki – kompleksowe pranie tapicerki, boków drzwi i podsufitki dwiema metodami: na sucho oraz na mokro;
  • Polerowanie lakieru – odnawianie lakieru i powłoki, usuwanie rys, odzyskiwanie głębi lakieru;
  • Ceramika – nakładanie ceramiki jako warstwy ochronnej, która uodparnia lakier na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz promienie UV na 2 lata.

 

Poza standardowymi usługami związanymi z ręcznym myciem i czyszczeniem samochodu oferujemy również profesjonalnie wykonywany auto detaling, mający na celu regenerację i zabezpieczenie powłoki lakierniczej na karoserii pojazdu. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty.

Umów się na wizytę


    Copyright BOSCH CAR SERVICE Starościk, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

    RODO